Duplex Contemporain Et Tout Confort

  • 114 m²

Duplex Contemporain Et Tout Confort Strasburg o powierzchni 114 m² cieszy się dogodną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Place de la République w około 4 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Obiekt położony jest 3 km od dworca kolejowego Faubourg National Tram Stop i mniej niż 10 min piechotą od przystanku autobusowego Melina Mercouri.

Apartament oferuje oddzielną toaletę i prysznic. W łazience znajdują się suszarka i ręczniki kąpielowe.

Oprócz udogodnień z wyżywieniem we własnym zakresie, takich jak pełnowymiarowa kuchnia, obiekt noclegowy oferuje również jadalnię.

Muzeum Historyczne znajduje się 4,1 km od apartamentu, natomiast Kryty most znajduje się 3 km. Do centrum Strasburga można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Muzeum Alzackie leży w około 4,2 km stąd. Duplex Contemporain Et Tout Confort znajduje się w odległości 15 minut jazdy od lotniska Strasburg.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Duplex Contemporain Et Tout Confort Strasburg
Logement-Proche Strasbourg-Rez De Jardin-Centre
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Logement-Proche Strasbourg-Rez De Jardin-Centre

63 m od nieruchomości
USD 143 USD 129
za noc
Instant Cosy
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Instant Cosy

903 m od nieruchomości
USD 175 USD 158
za noc
Le Couvent
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Le Couvent

1.4 km od nieruchomości
USD 143 USD 129
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Kącik dzienny

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 22:00
    Wyjazd: od 07:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Duplex Contemporain Et Tout Confort akceptuje zwierzęta?
      Niestety Duplex Contemporain Et Tout Confort nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Duplex Contemporain Et Tout Confort jest kuchnia?
      W Duplex Contemporain Et Tout Confort goście znajdą kuchnię z piekarnikiem i zmywarką do naczyń.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Duplex Contemporain Et Tout Confort Strasburg

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij